Рік воєнного стану - підводячи підсумки

Для команди Бізнес Школи КРОК 2022 рік став одним з найскладніших років за останній час: роком витривалості, мужності, сміливості, стресостійкості, здатності працювати якнайкраще у будь-яких умовах. Ми цінуємо кожного, хто дотичний до навчання та роботи цьому році, бо саме люди – наші співробітники, викладачі, партнери, випускники та студенти забезпечили продовження навчання на багатьох програмах.

Незважаючи на виклики, ми змогли запустити нову магістерську програму Менеджмент проектів та процесів, оновити існуючі програми, здійснити набори та забезпечити якість навчання попри вимкнення світла, інколи відсутності води і тепла, складнощів з інтернетом, повітряні тривоги. Наша команда допомагала військовим та людям, постраждалим від агресії.

Ми вдячні всім за довіру, сміливість, мужність, віру в перемогу! Тримаймо стрій та працюємо на своєму, інтелектуальному фронті. Слідкуйте за новинами та до зустрічі в наступному році і Бізнес Школі КРОК!