Програма «Усвідомлений тайм-менеджмент для співробітників МДА Трейд»

Символічно, що рік закінчується тренінгом із тайм-менеджменту!

23 грудня 2021 року Бізнес Школа КРОК реалізувала програму корпоративного навчання на тему «Усвідомлений тайм-менеджмент» для співробітників компанії МДА Трейд. Проводила тренінг Анастасія Спіцина, викладач БШК та бізнес-тренер. Анастасія, як авторка програми поділилася результатами навчання і тим, що отримали учасники за 8 годин роботи в аудиторії:

• 21 + інструмент у скарбничці кожного учасника. Причому нам вдалося передати практики для персонального тайм-менеджменту, але вирішувати питання командного тайм-менеджменту.
  • 17 задоволених учасників.
  • Баланс практики та теорії. Усі практики живі та працюючі. Просто роби. 20% із запропонованого підвищать особисту ефективність та роботу команди на 80%.
  • Залученість вимірюється не лише фразами "о, вже весь час пролетів з вами як одна миттєвість", "прикольно, я навіть не втомився, зазвичай засинаю", "все на одному подиху, тому що класно поєднувалися формати теорії та практики". Активність, питання, сміливість йти в експерименти та тестувати нові ролі.
  • Медіана балів з контрольного тестування 110 із 150. Є з чим працювати далі.
  • Ну і щасливчики пограли з тренером у передноворічну гру «Теплые листи».

Бізнес Школа КРОК дякує компанії МДА Трейд за довіру у виборі провайдера навчання і ми завжди готові допомагати людям у бізнесі, керівникам та командам бути більш ефективними, продуктивними та головне щасливими.

Замовити програму корпоративного навчання можна за посиланням https://bs.krok.edu.ua/programi-navchannja-dlja-kompanii/