Програма МВА Бізнес Школи КРОК в глобальному рейтингу EdUniversal

Друзі! Ми ділимося з вами чудовою новиною. Оприлюднено глобальний рейтинг кращих магістерських програм 2022 міжнародної рейтингової агенції EdUniversal. Ми з радістю дізналися про те, що в глобальному рейтингу part-time програм МВА, що складався по всім регіонам світу Бізнес Школа КРОК - BSK посіла 69 місце в списку з 70 MBA part-time програм. Ми єдині з України в цій номінації - Master of Business Administration! В рейтингу приймали участь найкращі бізнес школи та університети світу з усіх континентів та країн.

Всього прорейтинговано 5600 програм МВА та магістерських програм з 154 країн. Пишаємося нашою командою викладачів, студентів, випускників програми МВА та продовжуємо працювати в непростих умовах над постійним покращенням якості та рівня задоволеності слухачів магістерських програм Бізнес Школи КРОК.