Презентації програми «Академія майстерності закупівель»

Партнери Програми: Siegel HR International, KROK Business School, Procurement Partners (Швейцарія).

На прохання тих, хто не зміг прийти на презентацію програми 16 лютого, відбудеться повторна презентація 27 лютого у суботу з 14:00 до 15:30

Ми запрошуємо всіх, хто працює у сфері професійних закупівель: директорів із закупівель та керівників відділів стратегічних закупівель; категорійних менеджерів та менеджерів з постачань; фахівців із закупівель та співробітників відділів закупівель, що займаються контрактами, взяти участь у презентації програми «Академія майстерності закупівель» - першої в Україні програми, створеної українськими та швейцарськими практиками.

Ціль Програми - навчити закупівельників європейським стандартам ведення бізнесу, вибудовування партнерських відносин як з постачальниками, так і всередині компанії, а також опанувати сучасним інструментарієм закупівельників.
Про програму, про кориснішу професію майбутнього розповість Марина Трепова - контент-лідер програми, закупник з 10-річним стажем та досвідом роботи в якості керівника департаменту закупівель великої міжнародній компанії.

Місце проведення:
Університет «КРОК», вул. Лагерна, 30–32, ауд. 309 (станція метро «Берестейська»)

Вхід вільний. Попередня реєстрація обов’язкова.

Зареєструватися