Презентація результатів дослідження «Медіація в бізнесі»

Дата: 17 грудня 2019 року. Час: 17:00 - 19:30.

Лабораторія досліджень підприємництва Бізнес Школи КРОК в партнерстві з European Business Association, Асоціація жінок-юристок України "ЮрФем", блог-журналом Lucky Ukraine,

Центром Медіації та Переговорів (Киргизстан, Бішкек), Центр медіації та права "Парасат" (Казахстан) запрошує на презентацію результатів дослідження застосування медіації в бізнесі.

На презентації ви дізнаєтеся:

• хто в бізнесі найбільше обізнаний про медіацію
  • які конфліктні ситуації найчастіше зустрічаються в комерційних суперечках, і які їхні причини
  • скільки компанії витрачають на вирішення комерційних суперечок
  • наскільки задовольняє власників бізнесу процедура вирішення спорів за допомогою суду
  • про ступінь довіри до ефективності альтернативних методів вирішення спорів
  • як поширена медіація в Україні в порівнянні з іншими країнами

Спікер: дослідниця медіації Вікторія Поліщук

Після презентації буде поведено тренінг "Конфлікти в організаціях".

Програма тренінгу:

• Види конфліктів в організаціях.

• Діагностика учасників тренінгу з виявлення їх стратегій поведінки в конфлікті та прогнозу їх схильності до конфліктної поведінки в комунікативному процесі.

• Практикум: створення Карти проблем та їх причин.

• Способи вирішення спорів в світі. Розбір успішних і неуспішних міжнародних кейсів.

• Медіація - альтернативний підхід до вирішення організаційних конфліктів.

• Принципи медіації.

• Особливості регулювання медіації в країнах Європейського Союзу і країнах СНД.

• Організація процесу медіації в бізнес-середовищі. Взаємодія юристів, адвокатів з медіаторами в процесі медіації.

• Аналіз ефективності вирішення спорів нетрадиційними методами.

• Практикум: дизайн ефективного вирішення спору.

Тренінг проведуть:

• Оксана Сєдашова - PhD, психолог, експерт з інноваційного та креативного розвитку особистості і команд, викладач Бізнес Школи КРОК (Mini MBA, MGBM, "Магістр медіації та менеджменту конфліктів", "Креативне мислення в бізнесі").
  • Вікторія Поліщук - адвокат, дослідниця медіації, викладач Бізнес Школи КРОК (MBA, Mini MBA, MGBM), лідер Центру досліджень підприємництва.

Умови участі:

• Реєстраційний внесок: 300 грн.
  • Для студентів і випускників Бізнес Школи КРОК - 25% знижка.
  • Для респондентів, які взяли участь в дослідженні, і партнерів - участь безкоштовна (обов'язково заповнити реєстраційну форму).