Менеджмент
Ваших
Амбіцій

PR навчання найвищої проби для АЕС

30-31 березня 2017 року BSK виступила провайдером корпоративного тренінгу "Ефективна комунікація зі ЗМІ та громадськістю в атомній енергетиці" для керівників і співробітників управлінь інформації та зв'язків з громадськістю українських АЕС ДП "НАЕК" Енергоатом ". Ініціатор тренінгу - громадська організація "Українське Ядерне Товариство (УкрЯТ)", членами якого є такі компанії, як Енергоатом, Східний гірничо-збагачувальний комбінат, Атомремонтсервіс та інші.

15 учасників, які приїхали до Києва з різних регіонів України, розглядали питання, що стосуються стратегічної ролі комунікацій, стейкхолдерів, каналів та інструментів комунікації, змін в роботі піарника, викликаних впровадженням Інтернету та діджіталізаціі, системи внутрішніх комунікацій і їх впливу на корпоративну культуру організації, особливості комунікацій під час кризових ситуацій, способів вирішення кризових ситуацій.

В аудиторії працювали і ділилися своїм багатим професійним досвідом відомі на ринку комунікацій, справжні PR-профі - Ірина Золотаревич, директор PR & GR практики AGAMA Communications, Євген Проскуліков, головний консультант зі стратегії в області PR & GR Services компанії GROU, Олена Плахова, директор з корпоративних комунікацій компанії CORUM Group і Данила Лавренов, заступник директора центру зовнішніх інформаційних комунікацій НАЕК "Енергоатом".

Учасники та тренери отримали величезне задоволення від спільної активної і ефективної роботи! Ми не прощаємось, а кажемо до нових зустрічей в аудиторії і спасибі за довіру. Невеликий фотозвіт додається.