Попередній захист дипломних проєктів магістерської програми «Менеджмент проєктів та процесів»

Минає напружений перший місяць нового року в Бізнес Школі КРОК. А скільки різноманітних подій! На фінішній прямій студенти магістерської програми «Менеджмент проєктів та процесів». 20 січня 2024 року відбувся передзахист дипломних проєктів. Слухачі магістерської програми представляли свої напрацювання та дослідження з різних аспектів управління проектами, використовуючи передові методи та підходи, що вони опанували протягом півторарічного навчання. Вражає тематика робіт! Це і проєктно-орієнтований бізнес, конфлікт-менеджмент в проєктній роботі, ШІ в проєктному менеджменті, керування міжнародними проектними командами, особливості управління проектом клінічного дослідження, запровадження проєктного підходу для стратегічних змін.

Кожен дипломний проєкт, представлений студентами містив інноваційну складову і носив практичний характер. Процедура попереднього захисту магістерських робіт відбулася в атмосфері великого зацікавлення та високої експертності. Члени комісії надавали рекомендації по вдосконаленню проєктів. Бо всі ми, і викладачі, і студенти, і адміністрація зацікавлені в якісному результаті. Бажаємо студентам натхнення та витримки, щоб доопрацювати проєкти. До зустрічі на захисті!