Початок нового навчального року

У вересні 2023 року розпочався новий навчальний рік для студентів вже других курсів магістерських програм «Бізнес-адміністрування», «Менеджмент проєктів та процесів», «Медіація та вирішення конфліктів». Радісні обличчя, шквал позитивних емоцій, відкритість та жага до отримання нових знань – з таким настроєм повернулись з літніх канікул в аудиторії здобувачі магістерських програм Бізнес Школи КРОК. У третьому, завершальному семестрі навчання студенти МВА продовжили вивчення Фінансового менеджменту з Оксаною Андрощук, опановували навички ефективної презентації з Наталією Калініною та занурилися в питання податкового законодавства зі Світланою Мороз.

Для студентів програми Медіація та вирішення конфліктів навчальний рік почався з нових дисциплін: майбутні медіатори дізнавались від Світлани Насирової про те, яким чином медіатору організувати маркетингову діяльність, а від Анжели Кричиної – як проводити конфлікт консалтинг або медіацію з одним учасником. Здобувачі отримали можливість актуалізувати набуті знання, структурувати їх, а також відпрацювати навички медіатора у форматах групової дослідницької роботи, вирішення кейсів, планування позиціонування медіатора та стратегії пошуку клієнтів, участі у симуляціях з конфлікт-консалтингу.

Студенти програми Менеджмент проектів та процесів розпочали семестр з вивчення курсів Організаційна поведінка з Оксаною Сєдашовою та Проектно-орієнтована організація з Оленою Данченко.

Попереду ще багато цікавого та корисного у всіх студентів Бізнес Школи КРОК, зокрема

переддипломна практика. А після цього студенти працюватимуть над дипломними проектами разом зі своїми керівниками.

А ми нагадуємо, що найкраща інвестиція у власну освіту. Запрошуємо на навчання до Бізнес Школи КРОК.

Наразі тривають набори на програми:

До зустрічі в Бізнес Школі КРОК!