Підписано Меморандум про співробітництво

Асоціація власників малого та середнього бізнесу та Бізнес Школа КРОК підписали меморандум про співробітництво. На зустрічі з підписання меморандуму голова Асоціації Руслан Соболь та CEO Бізнес Школи КРОК Ольга Карпова обговорили можливості та переваги співробітництва. Для членів Асоціації Бізнес Школа "КРОК" надає наступні привілеї та можливості:

• участь представників Асоціації у якості запрошених доповідачів на програмах Бізнес Школи КРОК
  • організація і проведення спільних заходів, таких як конференції, семінари, круглі столи, обговорення, тощо з питань підприємництва, менеджменту, розвитку бізнесу, персональної ефективності, корпоративних фінансів, стратегічного консалтингу та інших напрямів, що становлять взаємний інтерес
  • спільна розробка навчальних програм та курсів
  • виступи експертів Асоціації в заходах Бізнес Школи КРОК
  • участь у спільних дослідницьких проектах, підготовка та друк науково-методичних матеріалів
  • навчання членів Асоціації на різних програмах Бізнес Школи КРОК на пільгових умовах.

Майбутнє співробітництво буде спрямоване на розвиток представників малого та бізнесу України.