Перший випуск Магістрів медіації та вирішення конфліктів

Раді вітати нове поповнення в сім’ї випускників Бізнес Школи КРОК. Перша когорта з 18 магістрів програми «Медація та вирішення конфліктів» успішно завершила програму та всі випускники успішно захистили та отримали дипломи.

Програма «Магістр медіації та вирішення конфліктів» стартувала в 2019 році в рамках проекту MEDIATS за фінансової підтримки програми ERASMUS+. Колективу Бізнес Школи КРОК вдалося розробити сучасну, актуальну та корисну освітню програму для бізнесу, HR, громадських організацій, представників адвокатської спільноти та освітян. Ми щиро вітаємо випускників з новим професійним досягненням, вдячні викладацькій команді справжніх професіоналів за передачу знань, оволодіння навичками, адміністративному персоналу за сервіс та підтримку.

Ми впевнені, випускники магістерської програми Медіація та вирішення конфліктів будуть гідними провідниками та популяризаторами медіації та АВС в нашому суспільстві. Ми пишаємося вами і зичимо успіхів та натхнення!

Головним завданням проекту MEDIATS є трансформація судової системи через запровадження та поширення інституту медіації та інструментів альтернативного вирішення спорів.

Тим часом триває набір в третю групу програми Магістр медіації та вирішення конфліктів. Старт занять в листопаді 2021 року.

Детальнішу інформацію про умови вступу можна отримати за посиланням »