Опитування: яких знань вам бракує в бізнесі. Бонус всім, хто відповів - квиток на майстер-клас про систематизацію бізнесу.

Онлайн-журнал про підприємництво MC Today разом з «Бізнес Школою КРОК» вирішив з'ясувати, яких знань найбільше бракує українським підприємцям. Результати дослідження допоможуть нам дізнатися, про які теми писати більше.

Всі, хто заповнять анкету, безкоштовно відвідають майстер-клас викладача «Бізнес Школи КРОК» Олени Сіукаєвой «Як управляти бізнесом системно», де вона розбере чотири теми: управління фінансами, залучення клієнтів, систематизація бізнес-процесів і управління персоналом.

У Олени більше 20 років управлінського досвіду, зараз вона допомагає налаштовувати бізнес-процеси компаніям на кшталт «Винного господарства князя Трубецького» та «Укрнафта».

Пройти опитування