Менеджмент
Ваших
Амбіцій

Новий партнер Бізнес Школи КРОК - Всеукраїнська асоціація керівників бізнесу

Всеукраїнська асоціація керівників бізнесу та Бізнес Школа КРОК підписали Меморандум про співробітництво. Всеукраїнська асоціація керівників бізнесу – це громадське об’єднання керівників бізнесу – лідерів, які здатні повести за собою людей та бути реальним прикладом у житті людей.

Метою діяльності асоціації є інноваційний розвиток; надання доступу учасникам до ресурсів; лобіювання інтересів учасників та їх організацій; налагодження та створення міцного бізнес-середовища та гарантоване зростання кожного із учасників.

Співробітництво між двома установами відкриває такі можливості для членів Асоціації в Бізнес Школі КРОК:

  • участь представників Асоціації у якості запрошених доповідачів на програмах Бізнес Школи КРОК
  • організація і проведення спільних заходів, таких як конференції, семінари, круглі столи, обговорення, тощо з питань підприємництва, менеджменту, розвитку бізнесу, персональної ефективності, корпоративних фінансів, стратегічного консалтингу та інших напрямів, що становлять взаємний інтерес
  • спільна розробка навчальних програм та курсів
  • виступи експертів Асоціації в заходах Бізнес Школи КРОК
  • участь у спільних дослідницьких проектах, підготовка та друк науково-методичних матеріалів
  • навчання членів Асоціації на різних програмах Бізнес Школи КРОК на пільгових умовах.

Майбутнє співробітництво буде спрямоване на розвиток керівників підприємств, установ та організацій, а для Бізнес Школи – це майданчик для спілкування, розуміння потреб керівників в бізнес-освіті, вивчення майбутніх трендів та визначення напрямків дій.

Дізнатися більше про партнера: https://uabl.org/