Нова група магістрів програми «Медіація та вирішення конфліктів» розпочала навчання

11 листопада 2023 року стартувало навчання 5-го набору програми "Магістр медіації та вирішення конфліктів". Програма, що була започаткована в рамках проєкту ERASMUS+ MEDIATS в 2019 році, продовжує свій потужних шлях, здійснюючи підготовку медіаторів та менеджерів конфліктів для бізнесу, адвокатів, судової гілки влади та громадського сектору.

Учасники програми зазначили, що обрали Бізнес Школу КРОК в якості провайдера, саме за якість освітніх послуг, орієнтовану на дорослих людей, за особливу комфортну атмосферу, в якій ефективно опановуються знання та формуються нові навички, затребувані сьогодні.

Розпочались заняття з привітання та побажання успіхів від директора Бізнес Школи Ольги Карпової. В складі групи є юристи, судді, адвокати, власники бізнесів, освітяни, проєктні менеджери, управлінці, як з України, так і з Чехії та Польщі. На першому навчальному модулі студенти занурились у вивчення психологічних аспектів конфліктології з Оксаною Сєдашовою, PhD, контент-лідером програми та історію медіації та посередництва з Олегом Омельченком, медіатором та корпоративним юристом.

Бажаємо студентам нової групи натхнення, високого рівня пізнавального інтересу, цілеспрямованості та самомотивації під час опанування складної, але такої цікавої галузі знань як медіація та менеджмент конфліктів, що спроможна посилити в нашій країні демократичні процеси, завдяки розвитку цивілізованого діалогу, рівноправ'я, справедливості, та формування потужних суспільних інституцій.