Менеджмент
Ваших
Амбіцій

Навчання з PR та ефективної комунікації для Українського ядерного товариства

Вже четвертий рік поспіль BSK виступила в ролі провайдера тренінгової програми "Ефективна комунікація зі ЗМІ та громадськістю в атомній енергетиці" для 17 представників управлінь інформації та зв'язків з громадськістю українських АЕС ДП "НАЕК" Енергоатом". Замовником тренінгу виступила - громадська організація "Українське Ядерне Товариство (УкрЯТ)", яка об'єднує більше ніж 3000 членів з таких компаній як Енергоатом, Східний гірничо-збагачувальний комбінат, Атомремонтсервіс та інші.

Цьогорічна програма протягом двох днів 28-29 березня 2019 року охоплювала розгляд таких питань як комунікаційні кризи та інформаційні атаки, управління проектами. А також частина програми була спрямована на розвиток загально управлінських навичок, таких як переговори та конфліктні ситуації. Своїм багатим практичним досвідом з учасниками тренінгу ділилися відомі на ринку бізнес-освіти професіонали - Сергій Біденко, директор компанії PR Evolution, Данила Лавренов, заступник директора центру зовнішніх інформаційних комунікацій НАЕК "Енергоатом", Наталія Калініна, PhD, викладач Бізнес Школи КРОК.

Учасники отримали актуальну та корисну інформацію під час тренінгу, і ми, як провайдер заходу сподіваємося на те, що вона буде використана в щоденній важливій роботі по інформуванню всіх зацікавлених сторін про таку важливу галузь нашої країни, як атомна енергетика.

Дякуємо за довіру та до нових зустрічей! Невеликий фотозвіт додається.