Навчання команди менеджерів компанії AБКОММУНІКЕЙШН в Бізнес Школі КРОК за програмою «Зелений пояс LEAN»

З липня по жовтень 2023 року тривало навчання команди менеджерів компанії AБКОММУНІКЕЙШН в Бізнес ШколіКРОК за програмою«Зелений пояс LEAN». Програма включала 6 одноденних модулів, опанування основних тем, рекомендованих до вивчення IIBLC. Навчальну програму було розроблено з врахуванням специфіки діяльності компанії. Учасники працювали в аудиторії з Романом Романцовим, керівником акредитованого навчального центру LEAN IIBLC, бізнес-тренером, Консультантом по напрямку Управління Ланцюгами Постачань (Supply Chain), Бережливого Виробництво (LEAN, Kaizen), управління Проектами щодо підвищення Операційної ефективності, Побудови та оптимізація бізнес-процесів з використання Інструментів LEAN.

Під час навчання учасники програми активно працювали в аудиторії, опановуючи методи та фундаментальні принципиLEAN, основні цикли проекту та багато інших корисних для розуміння речей з метою подальшого застосування в своїй діяльності. Між модулями учасники виконували домашні завдання, і зразу застосовували отримані знання на практиці.

Культура безперервного вдосконалення – це процес постійного розвитку компанії, бізнес процесів, продуктів, послуг, стиля керівництва. Ключовою особливістю культури безперервного вдосконалення є вдосконалення знизу вгору.

Бажаємо співробітникам компанії продуктивного та успішного втілення всіх амбітних проектів в операційну діяльність компанії. Висловлюємо подяку керівництву компанії AБКОММУНІКЕЙШН за довіру в виборі Бізнес Школи КРОК в якості провайдера програми.