Науково-практична конференція «Дослідження в сучасному менеджменті»

17 грудня 2023 року, напередодні Різдвяно-новорічних свят, в Бізнес Школі КРОК відбулася науково-практична конференція «Дослідження в сучасному менеджменті». З доповідями про результати досліджень виступили здобувачі магістерської програми МВА. Даний захід є завершальною частиною вивчення курсу «Дослідження в сучасному менеджменті», контент лідером якого є Інна Доляновська - к.ю.н., доцент, викладач Бізнес Школи КРОК. Здобувачі програми демонстрували вміння публічно висвітлити актуальні питання та виклики в сучасному менеджменті і запропонувати власне бачення вирішення проблемних питань у даній сфері. Доповіді, представлені під час конференції, виконувалися здобувачами в рамках написання магістерської роботи і торкалися теми диплому. Зокрема, під час заходу були обговорені наступні актуальні теми:

«Формування HR моделі: етапи та застосування», «Проблемні активи: теоретичний та практичний вимір», «Психологічні аспекти освітньої діяльності для підлітків: теоретичний та проблемний аспекти», «Ліфтова галузь: теоретичний аспект», «Формування діджитал маркетингової стратегії: етапи та застосування», «Програмована реклама: сучасний стан галузі», «Аналіз викликів та можливостей розвитку галузі інженерії систем опалення, водопостачання та внутрішнього клімату в Україні», «Проблемні питання автоматизації у сфері надання послуг та управління системами опалення та водопостачання в Україні», «Управління групами підприємств малого і середнього бізнесу: теоретичний та практичний вимір», «Закордонний досвід розвитку ринку дієтичних добавок та перспективи застосування в Україні», «Інновації в процесі живлення рослин».

В якості експертів та опонентів, які оцінювали якість та актуальність доповідей, виступили Олеся Вієцька, к.е.н., професор Олена Данченко - викладачі програми МВА та Олена Корнієнко, заступник директора Бізнес Школи КРОК,. Слід відзначити, що захід відбувся в «живому» форматі, що дозволило прийняти участь в обговоренні й самим здобувачам програми. Доповіді будуть опубліковані в спеціальному науковому виданні Бізнес школи КРОК.