Менеджмент
Ваших
Амбіцій

На передньому краї маркетингу: міфи та реальність

Так Так Так! Нарешті це здійснилося. Стартувала унікальна, абсолютно нова і не схожа на інші програма з маркетингу «The Cutting Edge of Marketing: Myths and Realities». Ця програма - третій спільний проект, який реалізує BSK спільно з Європейською Бізнес Асоціацією.

Відмінна особливість нової програми полягає в тому, що її автору, Юлії Габ вдалося зібрати разом унікальну команду маркетологів-практиків, у тому числі тих, хто має досвід роботи в різних країнах, і запропонувати новий контент. Учасникам програми пощастило: їх чекає спілкування з досвідченими у своїй справй висококласними фахівцями, у яких є чому повчитися. Виступ kartyna nekleva - власника івент-агентства s*event та популярного блогера, в якості першого гест-спікера не залишило байдужим нікого з присутніх. Тиша й увага, спрямована на спікера - ось те, що відбувалося з аудиторією в середу ввечері в офісі ЕВА. Kartyna - людина, який знає маркетинг зсередини. «З кожного приведеного ним прикладу можна взяти для себе дуже багато корисного» - поділилася з нами своїм враженням одна з слухачок програми - маркетолог логістичної компанії - Марина.

  

 Автор програми Юлія Габ підійшла до навчання дуже креативно, і в той же час фундаментально. Однією з «родзинок» навчання стали «роздаткові» матеріали. Замість звичних й нудних роздруківок в Power Point, Юлія підготувала незвичні, такі що візуалізують тематику навчальні матеріали, в результаті використання яких інформація сприймається і запам'ятовується швидше і продуктивніше. Саме завдяки подібним рішенням та ідеям, отриманим від спікерів, ця принципово нова програма принесе максимум користі її учасникам. Судячи з перших відгуків слухачів, «The Cutting Edge: Myths and Realities» - це перший крок на шляху до переосмислення попереднього досвіду й побудови нової концепції своєї маркетингової діяльності

Завдяки модульним принципом побудови Програми бажаючі можуть приєднатися до будь-якого з наших занять по середах.


Зареєструватися на модуль