МВА - Підводимо підсумки весняно-літнього семестру 2024

В липні добіг до кінця другий, весняний семестр у групи магістрів бізнес адміністрування (МВА) 11-го набору в Бізнес Школі КРОК. Чим запам’яталися дні навчальних модулів і між модульні періоди? Здобувачі-магістранти опановували різноманітні дисципліни, такі як Організаційна поведінка, Фінансовий та управлінський облік, Ефективна Бізнес модель, Діджитал маркетинг, Управління людьми і резильєнтність, Сучасні дослідження в менеджменті, Ризик менеджмент. Зі здобувачами працювали в аудиторії О. Калінін, д.е.н., професор, завідувач кафедри менеджменту та інноваційного розвитку, А. Бортнік, к.е.н., доцент, О. Вієцька, к.е.н, ст.н.с,  І. Доляновська, к.ю.н., доцент. Для отримання сучасної, релевантної інформації здобувачами МВА, Бізнес Школа КРОК на постійній основі запрошує практикуючих фахівців, які володіють сучасними напрацюваннями, знають ринок, потреби бізнесу, а головне проблематику. Протягом весняно-літнього семестру здобувачі МВА зустрілися і працювали в аудиторії з такими виданими професіоналами як Оксана Демченко, керуючою директоркою компанії OD-Space, Тетяною Герасимовою, експерткою з фінансів в Консалтинговій агенції "Ведис", Оленою Галушко, експерткою з управління людським капіталом, директоркою з управління людьми однієї з українських компаній, Русланом Лемещуком, директором Академії ДТЕК. На додаток до регулярних навчальних модулів, протягом семестру були організовані майстер класи з Іриною Рубіс на тему «Різноманіття та інклюзивність», з Лорою Гасай фахівчинею з People & Partnerships в DREAM - Державна цифрова екосистема управління відновленням на тему «Бізнес комунікацій», з Євгеном Тищенко, головним державним інспектором відділу адміністрування ПДВ управління оподаткування юридичних осіб Головного управління ДПС в м. Києва Державної податкової служби України на тему «Оподаткування ПДВ», з Юлією Солоха на тему «Етика в соціальних мережах».

Заняття та зустрічі відбувалися в інтерактивному форматі, бо навчання на МВА це отримання сучасних знань, розвиток навичок і обмін досвідом.

Бізнес Школа КРОК вдячна за співпрацю здобувачам, викладачам, запрошеним спікерам за довіру, готовність отримувати знання і ділитися власними напрацюванями. Вітаємо з успішним завершення першого року навчання всіх причетних і до зустрічі в вересні.

Нагадуємо, що триває набір на програму Магістр бізнес-адміністрування. Більше інформації про програму навчання  можна знайти за посиланням https://bs.krok.edu.ua/mba/