МВА Бізнес Школи КРОК ввійшла в Топ-100 - світового рейтингу EdUniversal

Тепер вже офіційно. Цього року EdUniversal Evaluation Agency проаналізувала понад 25 000 програм, серед яких 5600 програм у 55 напрямках навчання були включені до рейтингу національного чи міжнародного орієнтування.

Як зазначено в офіційному повідомленні від глобальної рейтингової агенції EdUniversal :

« Ми раді повідомити вам, що згідно з результатами 10-го щорічного рейтингу найкращих магістрів:

Програма Магістр ділового адміністрування вашого навчального закладу ввійшла в Топ-100 - світовий рейтинг та посідає 69 місце в MBA part-time у всьому світі.

Уся команда EdUniversal хоче привітати викладачів і співробітників з цими видатними досягненнями! Це визнання є підтвердженням якості та успіху, якого ваш заклад досяг за останній рік.

Ваші результати свідчать про якість виконаної роботи, яку ми оцінюємо за трьома основними критеріями:

• Репутація програми: бути відомим і визнаним рекрутинговими компаніями та мати активний підхід до них.

• Заробітна плата при працевлаштуванні після закінчення навчання: працевлаштування ваших випускників на найкращі робочі місця на ринку.

• Задоволеність студентів: ви працюєте над покращенням своїх програм, враховуючи відгуки студентів.»

Команда Бізнес Школи КРОК пишається досягнутим результатом та щиро вітає студентів, випускників, викладачів, партнерів, адміністраторів з досягнутим результатом. Це наш вклад в боротьбу за достойне майбутнє, ми тримаємо свій інтелектуальний фронт.

Дізнатися більше про програми МВА »»»