Менеджмент
Ваших
Амбіцій

Можливості чат-ботів: від захисту бізнесу до юридичних консультацій

Перша конференція в Україні на тему чат-ботів уже скоро, а ми продовжуємо розповідати про неймовірні можливості чат-ботів і відкривати нові теми ChatBot Conference.

Чат-бот - це найшвидший інструмент повідомити користувачів про все, що відбувається з їхнім бізнесом, а також бізнесом їх клієнтів і постачальників. З огляду на безліч факторів і даних, програма здатна визначити, чи існує загроза безпеки компанії чи ні. Такими функціями володіє сервіс OpenDataBot. Сьогодні він захищає понад 20 тисяч компаній України від рейдерських захоплень, корупційних схем і необгрунтованих претензій чиновників.

На конференції Олексій Іванкін, - співзасновник і головний виконавчий директор компанії OpenDataBot, розповість, як саме працює OpenDataBot.

Тези виступу:

  • Проблеми українського бізнесу - рейдери, корупція, претензії державних органів.

  • Аналіз відкритих державних даних. Які дані потрібно аналізувати? Що є сигналом рейдерського захоплення чи нечесності контрагента?

  • Особливості розробки ботів для малого бізнесу та для великих компаній.

  • Архітектура сервісу OpenDataBot для чотирьох платформ - Telegram, Facebook Messenger, Skype, Viber.

В свою чергу боти-юристи можуть аналізувати чинне законодавство, враховувати безліч факторів і, апелюючи цитатами з нормативно-правових актів, відповідати на запит клієнта. До того ж їхні послуги є значно дешевшими.

Як розробити якісного бота-юриста, представники юридичної компанії "Юскутум", Нестор Дубневич та Валентин Пивоваров, розкажуть на конференції.

Тези виступу:

  • чому боти є загрозою для працівників консалтингового бізнесу;

  • як боти вже сьогодні вирішують юридичні проблеми в обхід юристів;

  • скільки боти заощадили коштів на юридичних послугах;

Нестор Дубневич - юрист компанії JUSCUTUM, партнер lexnet.io, розробник бота-юридичного консультанта Bot.Lawyer. Валентин Пивоваров - директор з інновацій JUSCUTUM, CEO & founder провайдера legaltech-рішень lexnet.io.

Також раді Вам повідомити, що модератором конференції буде Олександр Краковецький - СЕО DevRain Solutions, СТО ДонорUA, Microsoft Regional Director, Microsoft Most Valuable Professiona (Windows Development Platform), кандидат технічних наук у галузі інформаційних технологій, експерт з Open Data та Smart City. А ще Олександр поділиться своїм досвідом на тему: "Створення ботів-експертів для медичної, юридичної та інших галузей завдяки Microsoft Bot Framework, Azure Cognitive Services і NER-системам".

Будьте в курсі останніх впроваджень та інновацій на ринку чат-бот - приходьте 29 березня на ChatBot Conference UA 2017!

Реєструйтеся на офіційному сайті.