Міжнародна Літня Школа Медіації 2024 в Бізнес Школі КРОК

З 10 по 13 червня вже вп’яте Бізнес Школа Крок провела Міжнародну Літню Школу Медіації за підтримки Національної асоціації медіаторів України.

4 дні насичених обговорень, цікавих кейсів, корисних порад, обмін думками та  досвідом від знаних фахівців з медіації дозволили  глибоко зануритись у кращі практики, які вчать не лише запобігати конфліктам., а й управляти ними.

Більше 200 зареєстрованих учасників та 8 топових спікерів з Великобританії, Швейцарії, Нідерландів, Грузії та України щиро ділились своїм досвідом, знаннями та практичними кейсами щодо  застосування медіації та менеджменту конфліктів.

Серед спікерів Кетеван Девадзе - клінічний психолог, медіатор та викладач Батумського державного університету ім. Шота Руставелі, Пол Фішер – засновник та директор Оксфордської школи перемовин, професор бізнес Школи Saїd,  Стив Албан Тінео - засновник та генеральний директор «Accertive Group», Наталія Калініна - доцент БШК, магістр медіації та менеджменту конфліктів, Микола Казанцев , медіатор, компанія  Dell Україна, Катерина Каращук, приватний виконавець, медіатор, адвокат, Марія Мотилюк, керівниця Подільського центру медіації, адвокатка, медіаторка  та Ян ван Звітеном, ректор Нідерландської Бізнес Академії.

Ми дякуємо всім спікерам та учасникам за активну участь у Міжнародній Літній Школі Медіації. Хочемо поділитися отриманими від учасників відгуками:

-Thanks for an amazing session!

-Дякую. Було цікаво і корисно

-Велике дякую, чудовий настрій

-Thanks ,very useful and value

-Дуже дякую, цікаво

-Дякую за цікаву та корисну інформацію !

-Дуже вдячна за науку!

-Thank you!

Ми тішимося, що учасники почули багато цікавого і корисного зі сфери медіації та менеджменту конфліктів, усвідомили щось важливе та  навчились нових ефективних технік та підходів.

Мета Бізнес Школи КРОК – поширювати медіацію в Україні та зробити доступними освітні програми з медіації для кожного, хто хоче розширити своє професійне коло новими навичками.

З радістю запрошуємо вас на наші програми, старт яких заплановано на  початок  листопада 2024 року. Детальніше за посиланням:

- Сертифікатна програма  «Базові навички медіатора»

- Освітня програма «Магістр медіації та вирішення конфліктів»

Стежте за нашими анонсами, долучайтесь до наших наступних подій та до  потужної спільноти слухачів!