Меморандум про співробітництво між Університетом КРОК та ГО Асоціація медіаторів-правників України

Вітаємо нового партнера – ГО Асоціацію медіаторів-правників України.

30 липня 2024 року був підписаний Меморандум про співробітництво між Університетом економіки та права «КРОК» та ГО Асоціацією медіаторів-правників України.  Меморандумом передбачено проведення і організація спільних заходів з питань медіації та вирішення конфліктів, а також по інших напрямках, що становлять спільний інтерес, зокрема участь в спільних дослідницьких проєктах, навчання представників партнера, залучення партнера до розробки спільних навчальних програм. Координувати співпрацю між двома партнерами доручено Бізнес Школі КРОК.

Пані Катерина Каращук, Голова Правління ГО Асоціації медіаторів-правників України, зазначила, що спільні дії партнерів по різних напрямках, зазначених в Меморандумі, сприятимуть нашими спільними зусиллями подальшому розвитку медіації в Україні та досудовому вирішенню конфліктів.

Ми сподіваємося на плідну співпрацю між партнерами і наш внесок в розбудову громадянського суспільства в Україні.