Місце проведення: Бізнес Школа КРОК, вул. Табірна, 30-32

Дата: 25 травня 2019 року. Час проведення: 12:00-14:00

Спікер: Олексій Івасюк, засновник MySales Labs Ltd.

Під час мітапа учасники:

• Познайомляться з сучасними методами прогнозування попиту і продажів в ритейлі;
  • Обговорять проблематику побудови ІТ рішень;
  • Розглянуть практичні аспекти побудови рішень для прогнозування попиту і продажів на прикладі рішення MySales;
  • Вивчать кейс і побачать демонстрацію роботи рішення MySales від засновника компанії і архітектора рішення.

• 09:30 - 10:00 - Реєстрація

• 10:00 - 11:45 - Презентація програм MBA

• 11:45 - 12:00 - Перерва на каву

• 12:00 - 13:45 - MeetUp: ІТ рішення для прогнозування попиту і продажів. Досвід компанії MySales Labs., Спікер Олексій Івасюк

• 13:45 - 14:00 - Питання спікеру

Про спікера

Олексій Івасюк, Founder, MySales Labs Ltd.

Олексій закінчив Київський політехнічний інститут з вищим національним дипломом з математики та інформатики

Олексій має досвід роботи в різних напрямах ІТ-бізнесу з 1994 року. Він впровадив величезні міжнародні проекти в роздрібних, FMCG та компаніях з важкої промисловості Європи.

З 2014 року Олексій став ІТ-підприємцем. Він засновник та головний архітектор рішень у компанії MySales Labs.

MySales Labs надає інформацію роздрібному бізнесу, що сприяє зростанню бізнесу, підвищує рентабельність і дохід. MySales Labs допомагає компаніям оптимізувати запаси без втрат продажів і посилити конкурентоспроможність на світових ринках.

Умови участі

Реєстраційний внесок - 200 UAH

Студентам, випускникам і викладачам BSK - безкоштовно.

Увага! Запрошуємо відвідати презентацію програм MBA. Початок о 10:00. Всім, хто зареєструється на презентацію програм, участь в мітапі - безкоштовна.

Зареєструватися

Olena Rudavka Дізнатися детальніше: Олена Корнієнко