Майстер клас Soft Skills: розвиток в умовах IV індустріальної революції

У новий рік - з новими навичками!

19 січня 2019 року. Початок об 11.00

Бізнес Школа КРОК

Майстер-клас

Спікер і модератор: Оксана Сєдашова.

Світ змінився. Людям необхідно адаптуватися і змінюватися. Бізнес змінюється. Все частіше говорять про впровадження кіберфізичних систем у виробництво, роботизацію та тотальну діджіталізацію, використання можливостей штучного інтелекту - ми живемо і працюємо в абсолютно нових умовах IV-й індустріальної революції.

Сьогодні потрібно зовсім інші способи мислення і поведінки. Експерти вважають, що лінійне мислення абсолютно непридатне в нелінійному світі - значить, треба навчитися мислити нелінійно. У новому світі, де панує прискорений розвиток всього, традиційне управлінське мислення часто виявляється непродуктивним. З огляду на це, зростає важливість розвитку особистісних характеристик і управлінських навичок менеджерів, які будуть володіти здібностями професійно управляти взаємодією в командах для успішного вирішення бізнес проблем.

• Розвитку яких Soft Skills варто приділити увагу в епоху IV індустріальної революції?
  • Чи можливо стати ефективним в цифровому світі і як цьому навчитися?
  • Які у людини переваги перед штучним інтелектом?

Запрошуємо всіх бажаючих обговорити ці важливі теми в форматі інтерактивного майстер-класу. В результаті участі в цьому заході, кожен бажаючий складе чіткий план свого індивідуального розвитку на найближчий рік.

Спікер і модератор майстер-класу Оксана Седашова. PhD, керівник проектів і програм, викладач, дослідник, експерт в сфері інтелектуального та креативного розвитку особистості, фахівець з понад 20-річним досвідом експертизи в області креативного мислення, автор тренінгів і освітніх програм з розвитку Soft Skills для керівників і менеджерів.

зареєструватись на презентацію БШК та майстер-клас