Менеджмент
Ваших
Амбіцій

Кращі світові експерти зі закупівель та Supply Chain на міжнародній онлайн-конференції в жовтні 2020 року

20, 21 і 22 жовтня 2020 року відбудеться Міжнародна онлайн-конференція «Ефективні закупівлі та постачання 2020. Нова реальність», яку організовує компанія IPSM (International Procurement and Supply Management).

! Для студентів школи діє спеціальна знижка 10% за промокодом: KROK

16 експертів-практиків з 10 країн поділяться власними кейсами, в тому числі успішними напрацюваннями під час корона-кризи.

Керівники і фахівці із закупівель, комерційні директори, директори з виробництва та логістики, менеджери профільних напрямків - 400+ учасників в цьому році збереться в онлайні для обговорення змін в закупівлях і ланцгу постачання в період Covid.

Марина Трепова: «Світ змінюється, змінюється і підхід до закупівель. IT-технології, цифрова трансформація, сталий розвиток (sustainability), прозорість і аутсорсинг закупівель - тренди, без яких сучасне сферу закупівель вже не уявити. У 2020 світ сильно змінився. Ми приділяємо особливу увагу управлінню ризиками і безперервним постачанням, безпеці співробітників і клієнтів, управлінню відносинами з постачальниками і стабільності бізнесу ».

У програмі конференції: 9 виступів, 3 панельні дискусії, 4 практичні сесії.

Вікторія Кравченко: «Високий рівень Першої конференції зобов'язує тримати планку. За рік ми відвідали Digital Procurement World в Амстердамі і CIPS Supply Management Awards 2019 Лондоні, щоб знайти практиків з найцікавішими темами.
Пандемія і карантин вплинули на формат і контент конференції, але не торкнуться якості контенту. Ми розширили лінійку спікерів, які поділяться свіжими кейсами за весну-літо 2020 ».

Вартість квитків:

  • 1 день (20, 21 або 22 жовтня) - 5 380 грн.
  • 3 дні (20, 21 і 22 жовтня) - 13 660 грн.
  • VIP-пакет - 24 700 грн.

Практичні воркшопи можна купити окремо. Кожен учасник отримає індивідуальне посилання.

Дізнатися більше та придбати квитки можна тут: http://bit.ly/3aA50Uz