Менеджмент
Ваших
Амбіцій

Корпоративний тренінг-практикум «Побудова ефективної комунікації зі ЗМІ та громадськістю в атомній енергетиці» для НАЕК «Енергоатом»

На минулому тижні, 29-30 березня, BSK провела тренінг в корпоративному форматі на тему "Побудова ефективної комунікації зі ЗМІ та громадськістю в атомній енергетиці" для працівників НАЕК "Енергоатом"

Вже в третій раз BSK проводить тренінг-практикуми для компанії "Ененргоатом" - найбільший в Україні виробник електроенергії та одна з провідних компаній в галузі ядерної енергетики в світі. Були представники 4 атомних станцій та дирекція.

Мета навчання полягала в розвитку персоналу в сфері public relations для побудови репутації та іміджу компанії.

Бізнес-тренерами програми стали експерти, практики та професіонали в своїй справі:

  • Ірина Золотаревич - директор PR&GR практики AGAMA Communications, радник Прем'єр-міністра України. Директор WCFDavos Kyiv та ексклюзивний представник WCFDavos в Києві.
  • Наталія Калініна - сертифікований бізнес-тренер міжнародної категорії, викладач BSK, консультант, кандидат філологічних наук, має степінь МВА.
  • Данило Лавренов - замісник директора центра зовнішніх інформаційних комунікацій НАЕК "ЕНЕРГОАТОМ", виконавчий секретар Українського ядерного товариства. Кандидат політичних наук, магістр економіки.

Дякуємо за участь!

Переглянути всі фотографії »