Корпоративне навчання з менеджменту для компанії Logistic Plus

9 – 10 жовтня 2020 року вібдувся корпоративний тренінг для компанії LogisticPlusна тему “Менеджмент. Розвиток управлінських компетенцій”. Разом з Оксаною Демченко, бізнес-тренером, учасники опановували основні елементи системи результативного менеджменту від постановки мети до оцінки досягнутих результатів, проаналізували власні управлінські помилки і моделі, обговорювали яким чином розвинути управлінську гнучкість. Велику зацікавленсть у учасників викликали питання мотивації команди, відпрацювання системи нематеріальної мотивації.

16 годин активних дискусій , практичних завдань, аналіз власного досвіду, обмін знаннями та рефлексія з вивченого під час тренінгу - усе це отримали співробітники компанії LogisticPlus під модерацією Оксани Демченко.

Під час тренінгу учасники склали план дій та зробили міні-SWOT-аналіз, на основі якого будуть далі розвивати діяльність компанії.

Наскільки корисним був тренінг та рівень викладацької майстерности можна зрозуміти по відгуках, серед них:

«Без перебільшення - кращий тренінг, на якому я був! Велике спасибі за те, що 16 годин пролетіли непомітно, було цікаво! Велике спасибі за тренінг, за подачу матеріалу»

Дякуємо компанії LogisticPlus за вибір Бізнес Школи КРОК в якості провайдера корпоративної програми. Окрема подяка Оксані Демченко за розробку та реалізацію сучасної, високоякісної програми, вміння захоплювати та навчати. Всім учасникам тренінгу бажаємо успіхів та реалізації задуманного!

Нагадуємо, Бізнес Школа КРОК має значний досвід у роботі з корпоративними клієнтами в різних секторах економіки.

Програми навчання для компаній - це спеціальні проекти, що враховують потреби компанії, розробляються під конкретні цілі, завдання і групи клієнтів. Програми для компаній допомагають вирішити актуальні проблеми конкретного бізнесу, як на рівні окремих команд, так і на рівні компанії в цілому.

Більше про корпоративні програми за посиланням.