Корпоративне навчання для Zeelandia Ukraine - лідера харчової промисловості України

Бізнес Школа КРОК продовжує навчати та підтримувати український бізнес. Сьогодні успіху досягають ті компанії, які в першу чергу думають про людей, вміють швидко адаптуватись відповідно до умов та потреб сьогодення, розуміють цінність розвитку та застосування креативних підходів.

«Емоційне відновлення та креативні технології бачення майбутнього на підприємстві в умовах воєнного стану» - так називався дводенний тренінг, який було підготовлено та проведено Бізнес Школою КРОК для лідера харчової промисловості України - компанії Zeelandia Ukraine, що спеціалізується на виробництві широкого спектру інгредієнтів для хлібопекарської та кондитерської промисловості. Команда топ-менеджерів разом із Оксаною Сєдашовою, тренеркою, доцентом Бізнес Школи КРОК, розглянули теми, пов’язані з емоційним інтелектом та само мотивацією під час війни, управлінням власним креативним потенціалом для створення оновлень та інновацій, управлінням людьми за допомогою методів ефективної ділової комунікації та цивілізованого впливу. Протягом двох днів учасники навчились піклуватись про себе та оточуючих, вибудовуючи довгострокові партнерські відносини, адже ефективний менеджер – це той, хто досягає результату і встановлює позитивну взаємодію.

Бізнес Школа КРОК вдячна компанії Zeelandia Ukraine за співпрацю та довіру, обравши нас в якості провайдера програми розвитку. Команда Бізнес Школи КРОК бажає всім учасникам тренінгу віри в себе та успіхів в досягненні поставлених завдань.

Бажаєте замовити навчання в корпоративному форматі? Залишить заявку тут https://bs.krok.edu.ua/programi-navchannja-dlja-kompanii/