Корпоративне навчання для співробітників Водафон Україна

27-28 вересня 2024 року в Бізнес Школі КРОК відбулося навчання групи 25 менеджерів компанії Водафон Україна на тему «Договірна діяльність для закупівельників». Програму навчання з урахуванням особливостей роботи компанії  розробила і провела Світлана Мороз, запрошений тренер Бізнес Школи КРОК,  адвокат, к.ю.н., керуючий партнер Юридичної компанії Dictum.

Так, під час навчання учасники обговорювали кілька конкретних викликів, з якими стикається Vodafone Україна в міжнародній торгівлі. Серед них:

1. Дотримання нормативних вимог: Орієнтація в складних правових вимогах та забезпечення відповідності як місцевим, так і міжнародним торговельним законам.
  2. Точність документації: Важливість точної та правильної документації для уникнення затримок і штрафів під час митного оформлення.
  3. Управління ризиками: Стратегії зменшення ризиків, пов’язаних з коливаннями валют, політичною нестабільністю та перебоями в ланцюгах постачання.
  4. Торговельні угоди: Розуміння наслідків різних міжнародних торговельних угод та їх вплив на операції Vodafone.
  5. Митні процедури: Робота з тонкощами митних процедур та забезпечення наявності всієї необхідної документації для полегшення імпортно-експортних операцій.

Ці обговорення надали цінні інсайти та практичні рішення, адаптовані до конкретних потреб і викликів Vodafone Україна, допомагаючи їм краще управляти своїми міжнародними торговельними операціями.

Світлана Мороз, як досвідчений професіонал в галузі права надала цінну інформацію та практичні поради. Ми сподіваємося, що кожен учасник вийшов із семінару з глибшим розумінням складнощів, пов’язаних із зовнішньоекономічною діяльністю, і способів ефективного їх вирішення.

Участь у цьому семінарі була корисним досвідом. Як відзначали учасники, особливо цінним було те, що розбиралися приклади саме компанії Водафон. Отримані знання, безсумнівно, допоможуть у кращому управлінні міжнародними торговими операціями та забезпеченні дотримання правових вимог.

Бізнес Школа КРОК вдячна компанії Водафон Україна за довіру в виборі провайдера навчання і бажає успіхів всім учасникам навчальної програми.

Бажаєте замовити корпоративне навчання? Заходьте по лінку https://bs.krok.edu.ua/programi-navchannja-dlja-kompanii/