Корпоративне навчання для АО АГАРД

Наш незламний український бізнес! Війна, обстріли, відключення світла, повітряні тривоги нас не зупинять. 10-11 лютого 2023 року розпочалося навчання співробітників Адвокатського об’єднання AGARD в Бізнес Школі КРОК на корпоративній комплексній програмі «Розвиток управлінських навичок». Перший дводенний модуль був присвячений вивченню та розгляду питань з основ управління проектами. Учасники працювали в аудиторії з Андрієм Корейбою, викладачем Бізнес Школи КРОК, досвідченим експертом в галузі управління проектами.

17 учасників, поміж яких керівництво та співробітники компанії, активно працювали в аудиторії, опановуючи методи, фундаментальні принципи, основні цикли проекту та багато інших корисних для розуміння речей з метою подальшого застосування в своїй діяльності. Бажаємо співробітникам компанії продуктивного та успішного втілення всіх амбітних проектів у життя. І до зустрічі на наступному модулі в лютому 2023 року.