Менеджмент
Ваших
Амбіцій

Корпоративна програма для топ-менеджерів Міжнародної авіаційної акціонерної компанії «УРГА»

20-21 грудня 2016 року BSK- Бізнес Школа КРОК в співробітництві з Міжнародною авіаційною акціонерною компанією "УРГА" реалізувала корпоративну програму для топ-менеджерів цієї компанії на тему "Інструменти аналізу кореневої проблеми" - "Root Cause Analysis". Протягом двох днів інтенсивного навчання, керівники МААК "УРГА" разом з Андрієм Запорожцем, викладачем BSK, експертом в області управлінського обліку, фінансового аналізу та менеджменту, у формі інтенсивного тренінгу-практикуму ознайомлювались і опановували складну тематику, розглядали і вивчали інструменти аналізу кореневої проблеми (RCA), найбільш придатні для використання в авіаційній галузі. Програма носила індивідуалізований, авторський характер, на замовлення компанії були підготовлені кейси з авіаційної галузі.

Розробляючи програму "Інструменти аналізу кореневої проблеми" - "Root Cause Analysis" для МААК "УРГА", ми імплементували системний підхід і використали синергію знань, відслідкували нові тренди в таких напрямках знань, як операційний менеджмент, фінансові моделі і аудит. Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю з МААК "УРГА" і очікуємо, що топ-менеджери компанії застосовуватимуть набуті знання, отриману інформацію і найбільш підходящі інструменти для авіаційної галузі в своїй щоденній діяльності для досягнення кращих результатів та підвищення ефективності в діяльності.

Команда BSK дякує керівництву МААК "УРГА" за співробітництво та довіру в реалізації спільного проекту, за позитивний відгук про нашу роботу.

"Хочемо подякувати команду Бізнес Школи КРОК за те, що ви відгукнулися на запит і в найкоротші терміни підготували і провели семінар-тренінг "Root Cause Analysis" для персоналу нашої авіакомпанії.

Окрема подяка Запорожцю Андрію Володимировичу за цікавий виклад матеріалу, а також велику кількість прикладів, що допомогли краще вивчити різні техніки аналізу. Впевнені, що отримані знання допоможуть покращити якість послуг, які ми надаємо. Щиро сподіваємося на подальшу співпрацю.

З повагою, Керівництво МААК "УРГА".

Ми бажаємо колективу МААК "УРГА" успіхів і всіляких гараздів в Новому 2017 році!