Менеджмент
Ваших
Амбіцій

Як розвинути в собі лідерські якості? 6 перших кроків

Як влучно зазначив Дуайт Д. Ейзенхауер: «Лідерство - це мистецтво спонукати людей робити те, що вам потрібно, та ще й тому, що вони хочуть зробити це».

Сьогодні для просування по кар'єрних сходинках мало бути просто компетентним, кваліфікованим, добрим виконавцем. Успіх підприємства багато в чому залежить від тих, хто стоїть на чолі і тих, хто керує роботою на місцях. А керівна посада апріорі передбачає лідерство.

Але будемо чесні. Природжених лідерів мало. Тих, хто був вождем і душею компанії з дитинства - одиниці. Іншим доводиться трудитися, цілеспрямовано працювати над собою, щоб набути і відточити певні лідерські якості.

Спираючись на поради експертів, ми спробували запропонувати 6-ступінчастий алгоритм дій.

Розвивайте силу характеру і боріться з недоліками

Лідер - той, хто не пасує перед труднощами і в стресових ситуаціях залишається твердим і розсудливим. Знаючи про тріщини і слабкі місця свого характеру, працюйте в цьому напрямку!

Схильні панікувати? Діяти імпульсивно? Схильні до спалахів гніву? Робіть паузу, рахуйте до 10, виходьте з приміщення подихати і заспокоїтися - набуйвайте корисних звичок, які допоможуть вам зберегти обличчя і холодний розум в найбільш напружених ситуаціях.

Помилилися, дали маху? Чесно визнайте свою провину і приймайте наслідки.

Будьте оптимістами і діліться своїм життєлюбством

Якщо ви вибираєте помічати хороше в людях і ситуаціях, надихаєте, а не тільки критикуєте, любите життя і ділитеся позитивом - вітаємо, ви близькі до того, щоб бути харизматичним і привабливим! Таким, яким і повинен бути лідер.

Поринайте з головою в те, чим ви зайняті

Справжній лідер знає, куди йде і вміє повести за собою інших. Він горить сам і «запалює» оточуючих. Якщо ви не до кінця віддані своїй справі, схильні діяти швидше за звичкою, без зайвого завзяття і ентузіазму - не чекайте повної самовіддачі від інших.

Будьте ініціативними

Позиція лідера має на увазі дію. Думайте, пробуйте, аналізуйте минулі невдачі і успіхи. Не чекайте манни небесної, використовуйте всі шанси, які дарує вам доля, і самі безперервно шукайте нові можливості! Дійте, навіть якщо від вас вимагається більше зусиль, ніж зазвичай.

Вчіться спілкуватися

Розвивайте комунікативні навички, вчіться слухати інших і ясно, чітко, коротко висловлювати свої думки! Тільки так ви зможете передавати своє бачення команді, надихати, мотивувати, вирішувати конфлікти.

Беріть відповідальність на себе

Пасуєте перед труднощами? Боїтеся приймати рішення?

Для того, щоб стати ефективним лідером, вам доведеться навчитися приборкувати свої страхи і приймати вогонь на себе. Почніть з малих кроків - і незабаром ваша команда відчує, що на вас можна покластися цілком і повністю. Відповідальність - це розуміння того, що все в ваших руках!

Запрошуємо Вас на презентацію програми "Лідерство у продажах. DRIVER"
Презентація програми - 21 вересня 2016 року 18.30-20.00

Набір на програму "Лідерство у продажах. DRIVER" 
Старт програми - 22 жовтня 2016 года