Менеджмент
Ваших
Амбіцій

Як ефективно використати літо для особистого розвитку

4 сценарія для вашої відпустки

Спекотна погода і довгий світловий день абсолютно не додають робочого настрою. Проте, саме влітку ви можете зробити багато для кар'єри і особистого розвитку.

Цьому сприяють 2 фактори.

По-перше, в червні, липні або серпні більшості вдається урвати хоча б шматочок відпустки, влаштувати собі пару додаткових вихідних або взяти відгули. Таким чином, з'являється час для того, щоб зайнятися собою.

По-друге, вітамінно-фруктове богатство вкупі з перебуванням на свіжому повітрі сприяють припливу сил. І навіть у тих, хто в квітні-травні відчував себе «вичавленим лимоном», з'являється енергія якщо не на подолання гір, то хоча б на ранній підйом, заняття спортом і читання книг.

 

Пропонуємо вам 4 варіанти літнього проведення часу з користю для розуму і кар'єри.

Вивчайте іноземні мови

 

Якщо ви давно хотіли підтягти свою англійську, освоїти іспанську чи китайську - літо вам якнайкращий привід!

Використовуйте мобільні додатки, щоб по дорозі на пляж, на роботу, в магазин нарощувати обсяг лексики. Дивіться фільми в оригіналі з субтитрами, розмовляйте з носієм мови по скайпу або цілком пориньте в мовне середовище, відправившись в закордонний тур.

Розвивайте здатність швидко читати, запам'ятовування, творче начало.

 

Спробуйте освоїти техніки швидкого читання. Вони допоможуть пропускати через себе великі масиви інформації, виділяючи і засвоюючи те, що необхідно.

Познайомтесь з методом інтелектуальних карт (mind map, карт пам'яті). Це відмінний спосіб систематизувати будь-які дані, запам'ятовувати важливе і виловлювати у власному потоці свідомості геніальні творчі ідеї. 

Зробіть паузу для життєвої переоцінки

 

Чи відчуваєте, що стоїте на місці в своєму розвитку і втрачаєте щось значуще?

Використайте літній відпочинок для того, щоб зробити паузу, подумати, проаналізувати ситуацію, переглянути цілі. Можливо, саме влітку вам захочеться запустити власний бізнес, змінити роботу або, навпаки, взятися за підкорення кар'єрних вершин. 

Розширте горизонти особистої ефективності

 

Крутитеся як білка в колесі, мало спите, багато працюєте, але все одно не встигаєте головного? Чи відчуваєте, як справжнє життя з невиконаними бажаннями і забутими мріями проноситься мимо?

Саме час замислитися, на що ви витрачаєте свій час, переглянути пріоритети і отримати нові навички виживання в багатозадачному світі!

Відмінний шанс розширити межі своїх можливостей надається учасникам тренінгу Opens external link in new window«Особиста ефективність в умовах багатозадачності».

 

Приєднуйтесь до літнього інтенсиву і навчитеся жити потужно, енергійно, з максимальною користю!

 

Не втрачайте даремно дорогоцінного літнього часу - і ми впевнені, що вже восени ви побачите перші плоди своєї праці!

 

Всі статті

Opens internal link in current windowВсі новини