Інтернаціоналізація в дії – новий семестр у студентів Магістр глобального бізнес-менеджменту

В Бізнес Школі КРОК розпочала навчання нова група майбутніх магістрів глобального бізнес-менеджменту (MGBM) – програми, якою ми неймовірно пишаємось, адже вона входить до 20-ки найкращих у Східній Європі магістерських програм з міжнародного менеджменту, що підтверджено рейтингом EdUniversal. Програма реалізується офлайн англійською мовою, а серед здобувачів – громадяни різних країн. Цього року до здобувачів з Нігерії та Конго приєдналися і українці, які вирішили опановувати сучасні бізнес-знання в Україні.

Програма розпочалась з курсу Оксани Сєдашової Career Strategy, яка налаштувала здобувачів на відповідальне та свідоме планування власної кар’єри сучасного бізнес-менеджера, починаючи з вивчення трендів на міжнародному ринку праці та розвитку навичок.  Студенти розпочали постановку кар’єрних цілей та картування їх досягнення через здобуття нових знань та навичок, опанувати які допоможе навчання на програмі.

Одночасно розпочався курс Олександра Поддєнєжного Business Policy and Strategy, під час якого почали знайомитись з підприємницькою політикою та стратегічним управлінням, що є фундаментом для ефективного функціонування будь-якого бізнесу, гарантом безпеки через його якісне управління.

Студентів програми протягом 1 року та 4 місяців очікують цікаві курси та зустрічі з українськими англомовними викладачами-практиками, які горді передавати свої знання та досвід представникам різних країн світу. Попереду у студентів інсайти, як створювати інноваційні підходи в менеджменті, що відобразиться в магістерських дипломних роботах.

Цікаво долучитись до навчання на програмі?

Залишайте свою заявку тут: https://shorturl.at/fjmu7