Групи MBA’8 та Mini MBA’21 розпочали навчання!

В сім'ї Бізнес Школи КРОК нове поповнення! Ми вітаємо 25 студентів МВА та Міні МВА. У групі навчатимуться разом підприємці, власники МСП, менеджери середньої, вищої ланки українських і міжнародних компаній. Розширилася географія програм МВА - BSK тепер представлена в Києві, Одесі, Запоріжжі, Дніпрі, Львові, Хмельницькому, Кривому Розі.

Серед індустрій в яких працюють наші студенти представлені компанії сфери послуг, виробничі компанії, ІТ, фармацевтичний бізнес та інші.

Ми невимовно щасливі, що в нашій країні є ті, хто розуміє і поділяє наші цінності і вірять, в те, що навчання - робить бізнес і світ навколо нас краще.

Команда BSK вітає студентів набору осені 2020 року з початком навчання і бажає вам наполегливості в навчанні, віри в себе, свої можливості і таланти!

Дякуємо нашим студентів за довіру і вибір програм MBA та Mini MBA, бажаємо реалізації ваших ідей і віримо, що навчання допоможе в досягненні амбітних цілей кожному з вас!

Студенти розпочали з он-бордінгу та провели перші заняття: стратегія самонавчання із Оленою Ковальчук, тайм-менджмент із Анастасією Спіциною, а також бізнес-гра з Оксаною Демченко. Студенти наповнені силами та натхненням, а ми ділимось моментами навчання з вами.

Подробиці про програму MBA і профіль групи Ви знайдете тут.