Evening Talk «Lean Implementation Journey: від заперечення до максимального залучення»

18 липня 2019 року, 18:00 - 20:00

Локація: вул. Б. Хмельницького, 8/16 (Укрінформ, Art Hub, окремий вхід, кут вулиць Б. Хмельницького та Пушкинська ).

Сьогодні все більше компаній і підприємств в Україні приймають філософію Lean в якості ведучого підходу організації виробничого та інших процесів.

Дійсно, Lean значно допомагає оптимізувати процеси для того, щоб забезпечити ефективне використання ресурсів і запобігання Втрат. Але дуже часто, впроваджуючи філософію Бережливого виробництва, лідери проектів стикаються з опором, а іноді навіть і відкритим неприйняттям нового підходу співробітниками.

Чому так виходить і як подолати опір з боку співробітників? - ось основні питання, які турбують лідерів Lean-трансформацій:

• Як уникнути помилок при впровадженні Lean-змін в компаніях?
  • Як достукатися до людей, щоб трансформувати їх розуміння важливості впровадження Lean-підходів?
  • Чи можна пройти шлях змін без заперечення і опору?
  • Як залучити персонал в процес постійного вдосконалення і залучити на свою сторону лідерів думок?
  • Які управлінські помилки перешкоджають впровадженню Lean-підходів?
  • Чому Lean-фахівцям часто не вірять?

Ви отримаєте відповіді на ці питання, відвідавши Evening Talk "Lean Implementation Journey: від заперечення до максимального залучення".

Модератор:

• Роман Романцов - МВА, IIBLC Green Belt In Lean, Black Belt in Lean, викладач Бізнес Школи КРОК, бізнес-тренер, експерт в Supply Chain, сертифікований Практик по Бережливому Виробництву, IPMA Senior Project Manager, менеджер екзаменаційного центру Lean IIBLC® при Бізнес школі КРОК.
  • Alisa Milosavljević - Lean Manager в компанії Астарта-Київ. Спеціаліст по трансформації бізнесу і побудові бізнес-систем. Сертифікований Project & Change Manager (ACMP QEP ™), сертифікований Кайдзен-Практик, випускник програми JICA (Japan International Cooperation Agency). Має досвід роботи в різних сферах: Агро і сільське господарство, сфера обслуговування, громадське харчування та ін.

Для довідки: Lean - це концепція управління підприємством, заснована на постійному прагненні до усунення всіх видів втрат.

Реєстраційний внесок: 150 грн.

зареєструватися

Olena Rudavka Дізнатися детальніше: Олена Корнієнко