ЕВА-BSK Відкрита онлайн-лекція з бізнес медіації

14 березня 2023 року в Європейській Бізнес Асоціації відбулася відкрита онлайн-лекція на тему Медіація як спосіб пошуку спільних інтересів у бізнесіу колаборації з Бізнес Школою КРОК - BSK. Спікерами виступили Оксана Седашова, доцент BSK та Вікторія Поліщук, старший викладач BSK. В онлайн заході взяли участь більше ніж 100 учасників з компаній, членів ЕВА. Чому медіація важлива та актуальна саме зараз? Слід зазначити, що воєнний стан не є перешкодою для розвитку медіації, а навпаки слугує стимулом шукати альтернативний спосіб для вирішення конфліктів.Саме про навики, впровадження медіації в компаніях, розвиток компетенцій лідерів – і шла розмова навідкритій лекції. А також про те, як за допомогою такого оптимального і екологічного способу як медіація, бізнес-структурам можна віднайти спільні інтереси та досягти домовленостей навіть у складних конфліктних ситуаціях.

Бізнес Школа КРОК вдячна партнерам з Європейської Бізнес Асоціації за можливість виступити, поділитися реальними прикладами, інформацією та отримати задоволення від спілкування.

Дізнатися більше про медіацію можна за посиланням: https://bs.krok.edu.ua/mediacija/