Менеджмент
Ваших
Амбіцій

Digital Monkey знову збере найкращих спікерів країни та зарубіжжя

16 грудня в Києві відбудеться Digital Monkey - найяскравіша та найоригінальніша вечірка цього року!

В Україні digital-маркетинг активно розвивається, вбираючи в себе міжнародні тренди та тенденції. Його ефективність залежить від того, наскільки швидко набирає обертів усе, що пов'язане з інтернетом, соц. мережами та технологіями. Periscope, Facebook та YouTube поступово перетворюються на інструменти для просування брендів, оскільки це є ефективним методом зблизитися з покупцями та викликати їхню довіру.

Digital Monkey - це галузева подія, яка буде цікава не лише фахівцям в сфері digital, SMM, SEO, PR, дизайну, блогінгу, реклами та контент-маркетингу, але й для усіх, хто цікавиться ефективними методами просування бізнесу за допомогою digital-інструментів.

В центрі Києва вітчизняні та іноземні експерти зі світу digital охоче поділяться своїми історіями успіху, кейсами та рекомендаціями на майбутнє. Унікальний формат доповідей спікерів надасть можливість аудиторії почути різноманітні шляхи вирішення єдиного завдання, яке отримають усі спікери.

"D'Monkey - це унікальний шанс для кожного digital спеціаліста розширити межі своїх можливостей. Тут учасники отримують все: професійний досвід, найкращі кейси від справжніх китів галузі, корисні контакти, приємне спілкування в колі однодумців, багато позитиву та розваг у форматі передноворічної вечірки", - ось так описує майбутній захід організатор Smile-Expo.

Формат заходу передбачає кілька зон:

  • Welcome drink - на вході усіх відвідувачів будуть пригощати напоями.

  • Галузева конференція - найкращі спікери підведуть підсумки року, що минає, та спрогнозують, які тренди стануть провідними в 2017 р. Учасники розглянуть реальні ситуації та кейси, актуальні проблеми в сфері цифрового маркетингу та ймовірні шляхи їх вирішення.

  • Передноворічна вечірка, під час якої учасники матимуть змогу поспілкуватися в неформальній атмосфері. Це чудова можливість влитися в digital-тусовку та зав'язати корисні знайомства. Насичену програму з запальною музикою, конкурсами та сюрпризами гарантовано!

Не пропустіть найкрутішу вечірку в стилі digital!

Більш детальну інформацію про Digital Monkey 2016 ви можете знайти тут: //digitalmonkey.com.ua/.