День відкритих дверей BSK

Презентація програм BSK

Коли і де? Дата та час: 16 грудня 2017 року, субота, 11.00 .

Місце проведення:  Університет «КРОК», вул. Лагерна, 30–32 (ст. м. «Берестейська»), ауд. 306, 3-й поверх.

Кому корисно відвідати цей захід?

Наближається Новий рік. Як відомо, це час підведення підсумків та постановки цілей. Дехто з нас радіє перемогам року, а в дехто в черговий раз складає списки та очікує, що життя почне змінюватися. Скільки разів наші цілі переходили з року в рік та лишалися чекати свого часу? Дуже часто це пов’язано з тим, що ми не погоджуємо стратегію, тактику та операційну діяльність, а інколи з тим, що ми не плануємо зміни в своєму житті.

Запрошуємо відвідати день відкритих дверей, ви дізнаєтесь про програми для дорослих та досвідчених людей, отримаєте порцію корисної інформації, важливої для правильних та своєчасних рішень. Під час заходу, ви станете учасниками інтерактивного майстер класу на тему «Як запланувати успіхи та результати 2018 року?», Анастасії Спіциної, викладача програми Міні – МВА, коуча, експерта по створенню, формуванню та розвитку бізнес-команд, директора КК "Ключ".

Під час майстер-класу ми поговоримо на такі теми:

Як запланувати успіхи та результати 2018 року?

• Чому загадані бажання не здійснюються та поставлені цілі не виконуються?

• Річне мислення та прокрастинація;

• Яким чином спланувати рік, щоб здійснювалися бажання та мрії?

• Інструменти планування року;

• Вихідна точка планування - аудит 2017.

Регламент дня відкритих дверей

11.00 –11.30 Знайомство з Бізнес Школою. Портфель програм - презентація програм BSK

11.30 – 12.30 Майстер-клас Анастасії Спіциной на тему« Як запланувати успіхи та результати 2018 року?»

12.30 – 13.00 Індивідуальні консультації менеджерів програм, реєстрація заявок на навчання

14.00 -15.30 Відвідання занять, спілкування зі студентами та викладачами

У нас є те, що вам потрібно – експертне середовище, спільнота однодумців, міжнародні контакти. Ми допоможемо в розвиткові вашого лідерського потенціалу, щоб дивитися впевнено в майбутнє разом!

Кожен учасник Дня відкритих дверей BSK отримає подарунок в розмірі 5% знижки від вартості на програму General МВА та 7% на модульні програми, відкриті семінари та тренінги Бізнес Школи, що заплановані в 2018 навчальному році.

ВХІД ВІЛЬНИЙ!!!

зареєструватися