#BSKVectorSkills: Бізнес стратегія крізь призму системного мислення.

Дата: 8 липня 2020. Час: 16:00

Формат: Онлайн. Мови: українська, російська

«Культура їсть стратегію на сніданок». Пітер Друкер сказав це на зустрічі з керівниками Ford ще в 2005 році. До тих пір, поки ми не навчимося дивитися на створення і планування стратегії компанії через призму системного мислення, ми не зможемо зрозуміти реальний сенс цієї фрази.

Системний погляд на планування і втілення бізнес-стратегії допомагає керівникам виявити, що насправді перешкоджає створенню і втіленню стратегії компанії.

Навчившись застосовувати системне мислення, керівники зможуть виявляти бар'єри і знаходити важелі для ефективного залучення всіх ресурсів компанії для успішного досягнення результату.

В ході майстер-класу:

• Учасники згадають основні принципи системного мислення в застосуванні до стратегічного планування
  • Отримають приклад практичного застосування принципів системного мислення для аналізу бізнес-стратегії
  • Спробують застосувати принципи системного мислення щоб поліпшити стратегію і тактику в бізнесі і в житті

Автор - Олена Хоменко, доктор бізнес адміністрування, викладач курсу Стратегічні Рішення програми MBA Бізнес Школи КРОК

Мета - Уявити погляд на бізнес стратегію через призму системного мислення, щоб зрозуміти, як краще планувати і ефективно втілювати стратегію в бізнесі і в житті.

Увага! По закінченню майстер класу Ви зможете дізнатись більше про навчання на програмах Бізнес Школи КРОК

Умови участі

• Вартість участі при реєстрації до 7 липня - 150 UAH. В день проведення 200 UAH.
  • Завжди діє знижка для студентів і випускників Бізнес Школи КРОК.

зареєструватись

Olena Rudavka Дізнатися детальніше: Олена Корнієнко