BSK Vector Skills: Ранкова розмова з Атілою Єнісен, CEO компанії METRO Cash & Carry, Болгарія

Дата проведення:

13 березня 2020 року. Початок о 10.00. Тривалість 2 години

Тема: Ключові фактори успіху в бізнесі

Бізнес Школа КРОК запрошує Вас відвідати відкриту зустріч на тему Ключові фактори успіху в бізнесі. Спеціальний гість цього заходу пан Атіла Єнісен, генеральний директор компанії  METRO Cash & Carry, Болгарія, випускник програми МВА Лондонської бізнес школи та програми для топ-менеджерів Гарвардської бізнес школи

Ми поговоримо про:

• Як будувати успіх в бізнесі крок за кроком?
  • Як побудувати стійку бізнес-стратегію?
  • Основні виклики сьогодення для лідерів бізнесу.
  • Як підключити критичні бізнес-концепції?

Атіла поділиться власним досвідом і розповість про те, як освоїти міжкультурні підходи, щоб мати найкращі результати в управлінні бізнесом.

Сесія запитання-відповіді.

Робоча мова зустрічі - англійська.

Інформація про спікера:

Атіла Єнісен - спеціальний гість KROK Business School

Атіла - генеральний директор компанії  METRO Cash & Carry, Болгарія з липня 2016 року.

Пропрацювавши 3 роки спеціалістом в продажах та маркетингу, Атіла приєднався до  METRO Cash & Carry, Болгарія в 2000 році як категорійний менеджер у відділі закупівель та мерчандайзингу.

У 2003 році його перевели на посаду керівника відділу свіжих та надсвіжих продуктів, а в 2006 році він взяв на себе роль директора з закупівель в Пакистані, де прожив 4,5 роки.

Потім Атіла переїхав до Іспанії на посаду директора з управління пропозиціями в 2010 році. Він працював в Іспанії 6 років, протягом яких він також відповідав за Португалію протягом 2 років.

Атіла народився в 1972 році в Стамбулі. Він вивчав економіку, здобув ступінь МВА в Лондонській бізнес-школі. Він також закінчив Програму управління для керівників Гарвардської бізнес-школи. В даний час Атіла навчається в докторантурі Софійського університету ім. Климента Охридського.

Він одружений і має двох дітей.

Вхід вільний. Реєстрація обов'язкова.

Контактна особа: Ліна Кадом

Зареєструватися