Менеджмент
Ваших
Амбіцій

Бізнес сніданок "LEAN в Україні: черговий модний тренд чи реальна конкурентна перевага для компаній?"

Дата: 25.09.2018. Час: 10:00-12: 00

Місце: м. Київ, вул. Табірна, 30-32, Бізнес Школа КРОК

Завдяки чому сьогодні підприємства досягають успіху? Більшою мірою завдяки тому, що впроваджують новаторські та ефективні системи управління й організації процесів. Саме таким підходом є система LEAN (Кайдзен, Бережливе Виробництво), яка передбачає залучення до процесу вдосконалення бізнесу кожного співробітника і максимальну орієнтацію на потреби Замовника.

Прогресивні українські компанії сьогодні все активніше цікавляться впровадженням LEAN-підходу, деякі вже досягли значних успіхів, але для більшості LEAN все ще залишається модним трендом, а не свідомим стратегічним вибором.

25 вересня 2018 року під час Бізнес-сніданку в форматі панельної дискусії ми обговоримо ряд актуальних питань, що стосуються трансформацій компаній через впровадження LEAN-підходу та виходу на якісно новий рівень своєї ефективності:

  • Що таке LEAN: чарівна таблетка або стратегічна ДНК ваших змін?
  • LEAN - чи можливо його приміряти на український бізнес?
  • З якими підводними каменями стикаються компанії, імплементуючи принципи LEAN?
  • Про які тонкощі потрібно знати, щоб імплементація пройшла успішно?
  • Яких успіхів досягли українські компанії при впровадженні LEAN-підходу і за рахунок чого це зробили?
  • Які переваги дає фахівцям міжнародна Сертифікація LEAN IIBLC® і як можна якісно підготуватися до неї?

На питання відповідатимуть експерти:

Роман Романцов - MBA, бізнес-тренер, викладач BSK KROK, бізнес-консультант у напрямку Управління Ланцюгами Постачань (Supply Chain) і впровадження Бережливого Виробництва (LEAN, Kaizen), Менеджер екзаменаційного центру LEAN IIBLC® в Україні, IPMA Senior Project Manager. Має досвід реалізації LEAN Проектів на різних підприємствах України.

Костянтин Глазков - MBA, директор виробничого департаменту TIS Ltd., Сертифікований практик з Бережливого виробництва. Має успішний досвід впровадження Бережливого виробництва і побудови ефективної організації процесів з постійного вдосконалення, управління в українській виробничій компанії.

Реєстраційний внесок - 150 гривень.

зареєструватися