Менеджмент
Ваших
Амбіцій

Бізнес-сніданок "18 принципів Lean-лідера"

Дата: 22.01.2019. Час: 10: 00-12: 00

Місце: м Київ, вул. Табірна, 30-32, Бізнес Школа КРОК

Сьогодні застосування філософії Lean стає не просто актуальним для українських підприємств, а обов'язковою умовою для виживання і розвитку бізнесу.

Чи буде успішним впровадження Lean-принципів в виробничі та інші системи українських підприємств - безпосередньо залежить від особистості Лідера, який керує процесами.

Лідерство є найважливішим компонентом Lean. Незалежно від того, чи є ви керівником компанії або інженером, який керує групою операторів, вам необхідні різні навички лідерства. Які ж принципи Lean-лідерства, які призводять до успіху Ощадливі організації?

22 січня 2019 року під час Бізнес-сніданку в форматі відкритої дискусії ми обговоримо ряд актуальних питань, що стосуються ролі Lean-лідерства в організаціях:

  • Які властивості притаманні Lean-лідеру?
  • Які завдання перед ним стоять?
  • Як створити енергію залученості?
  • Як підготувати людей до змін і впровадження інновацій?
  • Як попередити виникнення напружених ситуацій при впровадженні Lean?
  • Як міжнародна Сертифікація Lean IIBLC® допомагає посилити статус Лідера?

На питання відповість експерт:

Роман Романцов, MBA, CGBL, IPMA Senior Project Manager, Бізнес-тренер, викладач BSK KROK, бізнес-консультант у напрямку Управління Ланцюгами Постачань (Supply Chain) і впровадження Ощадливого Виробництва (Lean, Kaizen), Менеджер екзаменаційного центру Lean IIBLC® в Україні. Має досвід реалізації Lean проектів на різних підприємствах України.

Реєстраційний внесок: 100 гривень.

Зареєструватися