Бізнес Школа КРОК - учасник Місячника Медіації НАМУ

Бізнес Школа КРОК у партнерстві з Національною Асоціацією Медіаторів України (НАМУ) провела низку подій в рамках Місячника Медіації, щорічної ініціативи НАМУ, що проводиться з метою просвітництва та популяризації медіації в Україні.

30 листопада було проведено відкритий вебінар в форматі MediationTalk «Медіаційні навички в сфері управління людьми». Спікери Бізнес Школи КРОК - Наталія Калініна, PhD, доцент бізнес Школи КРОК, викладач програми «Магістр медіації та вирішення конфліктів», HR з багаторічним досвідом та Максим Оліферовський, директор благодійної організації «Центр «Нова Надія» - підняли актуальне питання «Як можуть допомогти знання і навички медіації при управлінні людьми та організації мирної продуктивної роботи?». Протягом вебінару у слухачів була можливість сформувати власну думку щодо можливостей використання медіаційних навичок в роботі керівників, якими саме навичками і як може оволодіти управлінець для запобігання та вирішення конфліктів, і чи є взагалі допустимим керівнику виконувати роль медіатора? Відеозапис вебінару можна подивитись тут: https://shorturl.at/aevK8

1 грудня відбулась ще одна подія, яка мала на меті популяризацію медіації як ефективного вирішення конфліктів – вебінар для співробітників Дніпровського офісу Європейської Бізнес Асоціації, який провела Катерина Присяжнюк, керівниця Дніпровського офісу ЕВА і магістрантка програми «Медіація та вирішення конфліктів» у Бізнес Школі КРОК. Учасники вебінару не тільки дізнались про потенціал медіації для вирішення конфліктів і спорів в бізнес-середовищі, але й зробили практичні вправи, спрямовані на розвиток навичок для вирішення конфліктів.

7 грудня відбувся вебінар «Медіація в Нідерландах», спікером якої виступив Ян ван Звітен, Prof Dr.h.c., RI, RA, RO, IRM (Нідерланди), ректор Нідерландської Бізнес Академії, медіатор. Професор ван Звітен поділився з українською спільнотою медіаторів досвідом Нідерландів, де медіація стала процедурою, якій довіряє суспільство.

Місячник Медіації завершився конференцією “Медіація сьогодні: професійні та етичні політики, стандарти, інституціоналізація”, я якій взяла участь Ольга Карпова, директорка Бізнес Школи КРОК. Під час конференції були обговорені питання етики, роль держави та правників в розвитку медіації, якість послуг, стандарти навчання медіаторів в Україні, права, обов’язки та можливості медіаторів, а також визначені подальші шляхи і актуальні напрями розвитку медіації в Україні.

Бізнес Школа КРОК робить свій внесок у розвиток медіації в Україні та поширює позитивний досвід, а саме: створює умови для професійного зростання медіаторів та менеджерів з управління конфліктами в Україні, реалізуючи магістерську програму «Медіація та вирішення конфліктів» й сертифікатну програму «Базові навички медіатора». Професійна команда викладачів-практиків формує професію медіатора в Україні, організовуючи роботу не тільки з надання знань академічного рівня і практичних навичок, але й проводячи актуальні дослідження та запроваджуючи інновації.

Дізнатися більше про навчання з медіації