Менеджмент
Ваших
Амбіцій

Бізнес Школа КРОК - співорганізатор міжнародної науково-практичної конференції "Креативні індустрії: сучасні тренди"

Бізнес Школа КРОК стала співорганізатором міжнародної науково-практичної конференції студентів, аспірантів, молодих учених і практиків на тему "Креативні індустрії: сучасні тренди", які відбулась 24-25 травня 2023 року і була організована Київським університетом імені Бориса Грінченка.

Участь Бізнес Школи КРОК в якості співорганізатора конференції засвідчує бажання поширювати досвід, бо тема креативності та інноваційності - один з пріоритетних напрямів діяльності Бізнес Школи КРОК, на управлінських програмах якої власники та менеджери бізнесів вчаться генерувати проривні бізнес-ідеї та втілювати їх в реальність. Протягом конференції розглядались та обговоювались такі теми, як тренди та перспективи розвитку креативних індустрій, креативні індустрії в кризових ситуаціях, інноваційні технології в креативних індустріях, освіта у сфері креативних індустрій, креативні індустрії в соціально-гуманітарній сфері, роль креативних індустрій у розвитку міста, регіону; журналістика і нові медіа як креативний феномен. На пленаному засіданні, яке відкрило конференцію, виступила Оксана Сєдашова , доцент Бізнес Школи КРОК, Міжнародний Амбасадор з креативності в Україні, яка розказала про креативність під час війни.

Під час доповіді Оксана Седашова представила дослідження на тему, що під час війни є джерелом натхнення, пояснила, як поняття "креативність" сьогодні сприймають та використовують українці, і продемонструвала мистецькі роботи українських арт-художників Артема Гусєва та Максима Паленка - як приклади рефлексій митців на війну та джерела підпримки українського народу.

Пишаємось, що саме Україна вкладає в поняття креативності трохи більший сенс: креативність як спосіб вирішення серьозних проблем; креативність як сила для об'єдання; креативність - як відкриття можливостей для зростання - навіть у складних життєвих умовах; креативність як фактор виживання й відновлення.