Бізнес Школа КРОК розвиває підприємництво в м. Хмельницькому

Бізнес Школа КРОК у партнерстві з Хмельницьким ІТ кластером та Хмельницькою міською радою в рамках проекту «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом й урядом Німеччини та реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, організувала навчання першого потоку в «Школі молодого підприємця» для підприємців Хмельницького. Потужна команда досвідчених викладачів-практиків протягом 5 днів навчали управлінню фінансами, маркетингу, проектного менеджменту та бізнес-комунікацій, мистецтву продажів та презентації.

Учасниками першого навчального потоку стали підприємці різних галузей економіки і сфер діяльності. Серед них – представники сфери послуг, зокрема, освітніх, юридичних, косметологічних, послуг в сфері землеустрою та автоматизації бізнесу, сфери громадського харчування, торгівлі, вирощування мікрозелені, туризму, виробники одягу та взуття, фешн-аксесуарів ручної роботи. Протягом навчання підприємці мали змогу перевірити та покращити свої бізнес ідеї, вдосконалити стратегії просування їх на ринку, а також підготувати пітчинги цих бізнес-ідей для «Битви стартапів», яка відбудеться у Хмельницькому в жовтні 2021 року.

Цінність такого навчання також у створенні атмосфери нетворкінгу та корисної взаємодії між учасниками проекту, де досвід та допомога один одному позитивно впливають на розвиток бізнесу кожного.
Наразі триває набір на другий потік навчання у «Школі молодого підприємця» у Хмельницькому – команда Бізнес Школи КРОК готова до зустрічі з новими підприємцями, щоб знов щедро поділитися своїм досвідом та знаннями, допомогти слухачам краще розібратися у своїх бізнес-процесах та знайти ефективні шляхи для розвитку власного бізнесу та підвищення його конкурентоспроможності.

А ми нагадуємо, що відкрито набір на програму Бізнес Навігатор, створеною для молодих підприємців. Деталі за лінком »