Менеджмент
Ваших
Амбіцій

Бізнес Школа КРОК — партнер міжнародної ІТ-конференції DVOMA

30 серпня 2019 року в Киеві відбудеться масштабна міжнародна ІТ-конференція DVOMA, присвячена актуальним темам інтернет-маркетингу. На вас чекає 3 потоки, 1000 учасників і більше 30 спікерів з усього світу.

Перед вами з доповідями виступлять топові спікери, експерти в області SEO, CPA, SERM, SMM та PPC. Для зручності конференція буде розділена на 3 потока – Affiliate, Search, Social. Все це в простори і в тому числі сучасних залах! По завершенню на вас чекає круглий стіл з участю спікерів, де кожен бажаючий задає питання і отримає на нього відповідь експерта. Як показує практика, на круглому столу можна дізнатися багато цікавого та неочікуваного! Та як можна бути інакше, тому що на DVOMA будуть кращі з кращих.

Крім корисних кейсів від професіоналів, гості матимуть можливість поспілкуватися зі спікерами в неформальній обстановці, а також обзавестися корисними бізнес-знайомствами - активний нетворкінг гарантовано! Кава-брейк, закуски для кожного. І все це в суперсучасної локації «ОАЗИС», РК Ультрамарин, вул. Липківського, 1А.

Зареєструватися на конференцію DVOMA та купити білети можна на офіційному сайті. Там ви знайдете більш детальний описконференції, точний графік докладів і багато іншого. Поспішіть придбати квиток, тому що чим ближче до події, тим вища буде ціна. Також інформацію про це можна знайти на сайті організатора SEO.UA, який займається пошуковою оптимізацією сайтів.

Приходь, адже конференція DVOMA не відбудуться без тебе!