Менеджмент
Ваших
Амбіцій

Бізнес Школа КРОК — партнер IX Національного форума бухгалтерів B - FUTURE

Маємо честь запросити вас на захід від нашого партнера Ради Незалежних Бухгалтерів та аудиторів - IX Національний форум бухгалтерів "B - FUTURE".

IX Національний форум бухгалтерів "B - FUTURE" присвячений майбутньому професії бухгалтера. Адже бухгалтерська професія в Україні все більше відчуває глибоке зворушення, ніж будь-коли.

Професійна платформа "B - FUTURE" - це дискусійний майданчик, надійний путівник для кожного бухгалтера чи аудитора, чудова можливість зазирнути в майбутнє та відчути, на які зміни слід очікувати професії, бізнесу, державі та суспільству.

7 ключових причин відвідати B - FUTURE

  • Хочеш зазирнути в бухгалтерське майбутнє? Не вагайся, воно вражає!
  • Відчуваєш брак професійних знань та навичок? Приходь, разом подискутуємо, чому варто вчитися та які навички слід опанувати.
  • Мрієш побудувати успішну кар'єру? Тоді рахівниць треба позбавлятися, повна автоматизація процесів - це наше спільне майбутнє.
  • IQ чи EQ? Дослідження доводять, що саме люди з високим рівнем емоційного інтелекту (EQ) будують успішну кар'єру та отримують вищу заробітну плату. Хочеш знати, як розвинути EQ? Ми знаємо!
  • Соціальні ліфти: як вони працюють та завдяки яким якостям звичайні фахівці виростають від звичайного бухгалтера до фінансового директора, CEO чи навіть Міністра?
  • Як зрозуміти свого керівника та максимально відповідати його очікуванням? Словом - як стати незамінним бухгалтером для бізнесу. Тож, ми запитаємо у CEO!

Майбутнє приходить значно швидше, якщо йти йому назустріч! Тож, зустрінемо його разом!

Спеціальна пропозиція для клієнтів Бізнес Школи КРОК - скидка 5% за промо-кодом BSK

Детальна інформація:

http://forum9.rnba.com.ua/ ,

https://www.facebook.com/events/468946053670215/

Реєстрація: https://forms.gle/q5rk4P7NrNCF5NLQ9

або e-mail events(at)rnba.com.ua