Бізнес Школа КРОК отримала статус ексклюзивного партнера IIBLC®

Бізнес Школа КРОК отримала статус ексклюзивного партнера IIBLC® в Україні з правом проводити іспити по Сертифікації LEAN IIBLC® - Ощадливе Виробництво!

IIBLC® - INTERNATIONAL INDEPENDENT BOARD FOR LEAN CERTIFICATION - Міжнародна Незалежна Кваліфікаційна Рада Сертифікації по LEAN - Ощадливому Виробництву.

IIBLC® була створена в 2009 році і сьогодні проводить незалежну LEAN сертифікацію в 10+ країнах на 4 континентах. З 2009 року, понад 1600 фахівців по всьому світу (в Австрії, Бельгії, Бразилії, Чехії, Франції, Німеччини, Ірландії, Італії, Мексиці, Нідерландах, Іспанії, Швейцарії, Тунісі, Великобританії та інших країнах Європи, Африки та Південної Америки) підтвердили свої знання і отримали відповідний рівень LEAN IIBLC® Сертифікації.

IIBLC® є світовим Лідером сертифікації LEAN, задає стандарти і пропонує об'єктивне, незалежне підтвердження знань і навичок в області стратегії LEAN - Бережливого Виробництва в усьому світі. Програма універсальна: вона охоплює всі аспекти LEAN: виробництво, послуги, охорону здоров'я, машинобудування і т. д.

Сертифікат підтверджує, що його власник володіє певним рівнем знань і майстерності у відповідності з отриманим рівнем Сертифікації. Сертифікація має унікально високий рівень якості, так як до ради директорів IIBLC® входять визнані в усьому світі експерти в області LEAN, які збирають кращі практики, адаптують і постійно актуалізують зміст виключно для цієї програми.

Сертифікація охоплює всі рівні управління і складається з трьох послідовних рівнів:

Розклад іспитів на друге півріччя 2018 року:

Дата іспиту

Дата закінчення реєстрації для складання іспиту

15 вересня 2018

11 серпня 2018

15 грудня 2018

11 листопада 2018

Результати іспиту будуть доступні не пізніше 6 тижнів після дати іспиту.

Більш докладно про процедуру складання іспитів і варіанти підготовки до сертифікації, Ви можете дізнатися на нашому сайті або написавши нам лист на нашу електронну пошту: lean@krok.edu.ua

Перший іспит на підтвердження LEAN IIBLC® Сертифікації в Україні відбудеться 15 вересня 2018 года, за адресою: м. Київ, вул. Лагерна, Бізнес Школа КРОК

Реєстрація кандидатів до 11 серпня 2018 року.