Бізнес Школа КРОК набула повне членство в EFMD GLOBAL

З великим задоволенням повідомляємо про те, що Бізнес Школа КРОК набула повне членство в одній із найпрестижнійших глобальних професійних асоціацій в світі EFMD - Європейській фундації з розвитку менеджменту.

Багато років ми йшли до цього моменту – визнання нас рівними серед рівних!

Членство в цій організації надає нам великі можливості для розвитку як Бізнес Школи в цілому, так і для викладацького складу, розвитку партнерств, досліджень, міжнародного співробітництва, спільноти студентів, випускників..

Відтепер Бізнес Школа КРОК може скористатися послугами, що пропонуються членамEFMD, а саме широким спектром цільових послуг з навчання, спілкування та професійного розвитку.

Успішна діяльність EFMD, як міжнародної мережі пов’язана з величезним внеском в розбудову менеджмент освіти і залученістю всіх членів. Пріоритетом EFMD є підтримка своїх членів, сприяння обміну передовою практикою та забезпечення безпечного середовища для постійного розвитку та зростання.

Вітаємо всю велику спільноту Бізнес Школи КРОК з великим кроком вперед до інтеграції в потужну європейську та глобальну спільноту професіоналів! Сподіваємося використати можливості , що відкриваються для викладачів, студентів, випускників, бізнес-спільноти на всі 100%.